• podatki

    Zajčeva cesta 23
    1218 Komenda


    obcina@komenda.si

    Telefon: 01/ 724 74 00
    Faks: 01 / 834 13 23

  • Občinski nagrajenci

    Dobitniki Občinskih priznanj:

    Podelitev PREJEMNIK NASLOV VRSTA PRIZNANJA
    15.05.2016 MARJAN KONCILIJA Moste 71, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    USTANOVA PETRA PAVLA GLAVARJA Zajčeva cesta 23, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    EDO GRMŠEK Križ 54, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    15.05.2015 JANEZ JEROVŠEK Gmajnica 52, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
     15.05.2014 LUKA PIBERNIK Suhadole, 54, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    DRUŠTVO PRIJATELJEV ŠPORTA Glavarjeva cesta 57, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    15.05.2013 NIKOLAJ PAVLIČ ČASTNI OBČAN OBČINE KOMENDA – POSMRTNO
    PGD KOMENDA – ČLANICE A Glavarjeva cesta 65, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    15.05.2012 ALBIN ŠKRJANC Moste 5 A, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    15.05.2011 LOVSKA DRUŽINA KOMENDA Križ 42 D, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    ALFONZ HROVAT Kranjska pot 3, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    15.05.2010 KONJENIŠKI KLUB KOMENDA Glavarjeva cesta 98, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    PETER PLEVEL Moste 119, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    MARTA CIRAJ Gmajnica 93, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    15.05.2009 JANEZ KIMOVEC Glavarjeva cesta 48, 1218 KOMENDA ČASTNI OBČAN OBČINE KOMENDA
    JANEZ RAVNIKAR Zajčeva cesta 9 A, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    AVGUST SODNIK Gmajnica 9, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    FLORJAN HAFNER Podbortš pri Komendi 21 A, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    HERMAN PIRC Križ 6, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    PGD MOSTE Moste 27, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
     15.05.2008 MARIJA ŠPEHONJA Žeje pri Komendi 1 A, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    DRUŠTVO UMETNIH KULTURNIKOV Zajčeva cesta 23, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    FRANC POGLAJEN Glavarjeva cesta 55 A, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA – VRNJENO PRIZNANJE
    KOLESARSKI KLUB BEXEL Klanec 48 A, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    PETER KERN Klanec 44 A, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    PGD KOMENDA – MLADINA Glavarjeva cesta 65, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
     15.05.2007 VALTER HORVAT Podboršt pri Komendi 9, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    SLAVA KRMAVNAR Sadarjeva ulica 1, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
     15.05.2006 FRANCE PIBERNIK Suhadole 28 A, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    HENRIK MAREN Gmajnica 7, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    VINCENC PETEK Križ 24 A, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    ZSKSS – KOMENDA 1 Čebuljeva ulica 8, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
     15.05.2005 FRANČIŠKA AVGUŠTIN Suhadole 5 A, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    JANEZ LONČAR Podboršt pri Komendi 20 A, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    PETER PIBERNIK Suhadole 54, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    MOŠKI PEVSKI ZBOR KOMENDA Zajčeva cesta 23, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    PGD KOMENDA – EKIPA VETERANK Glavarjeva cesta 65, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
      15.05.2004 MARIJAN ZALOŽNIK Kranjska pot 4, 1218 KOMENDA ČASTNI OBČAN OBČINE KOMENDA
    DOMINIK ŽAGAR Kranjska pot 1, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    PGD KOMENDA Glavarjeva cesta 65, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    PETER PETERLIN Križ 41 A, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    BALDOMIR KREMŽAR SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA – NE SPREJME
    ŠPORTNO DRUŠTVO KOMENDA Glavarjeva cesta 98, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
     15.05.2003 ANDA PETERLIN Ulica Matije Blejca 12, 1241 KAMNIK ČASTNI OBČAN OBČINE KOMENDA
    DRUŠTVO UPOKOJENCEV KOMENDA Glavarjeva cesta 104, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    CIRIL KERN Gora pri Komendi 4, 1218 KOMENDA
    ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    SREČO KRMAVNAR Sadarjeva ulica 1, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    DRAGO POTOKAR Glavarjeva cesta 76, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    JOŽEF SUŠNIK Križ 12, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    DRUŠTVO NARODNIH NOŠ NA KOMENDSKEM Glavarjeva cesta 104, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
     15.05.2002 ALOJZ LAH Klanec 13, 1218 KOMENDA ČASTNI OBČAN OBČINE KOMENDA
    FRANCA ZABRET Moste 110, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    JOŽE KERN Klanec 5, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    MIRKO KEPIC Moste 90, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    PETER PETERLIN Podboršt pri Komendi 1, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    IVAN DOLČIČ Moste 60, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    IVAN HLADE Križ 21, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    LOVRO KERN Klanec 48, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    VALENTIN LOZINŠEK Moste 40 C, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    SKAKALNI KOMITE GORA Gora pri Komendi 18, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
     15.05.2001 JANEZ KIMOVEC Glavarjeva cesta 48, 1218 KOMENDA ZLATO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    MARKO ŽEROVNIK Čebuljeva ulica 17, 1218 KOMENDA SREBRNO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    KARL BRICELJ Krekova ulica 23, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    FLORJAN HAFNER Podboršt pri Komendi 21 A, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA
    PGD KRIŽ Križ 3 C, 1218 KOMENDA BRONASTO PRIZNANJE OBČINE KOMENDA

     

    Dobitniki Županovega priznanja:

    Podelitev PREJEMNIK NASLOV
    15.05.2012 KONJENIŠKI KLUB KOMENDA Glavarjeva cesta 98, 1218 KOMENDA

     

    Dobitniki športnih priznanj:

    Podelitev PREJEMNIK NASLOV VRSTA PRIZNANJA
    15.06.2016 JAN ŠUBELJ
    Križ 26, 1218 KOMENDA NAJPERSPEKTIVNEJŠI ŠPORTNIK DO 15. LETA
    ZALA ZAVRL
    Zadružna ulica 19 A, 1218 KOMENDA NAJPERSPEKTIVNEJŠA ŠPORTNICA DO 15. LETA
    ŠAHOVSKI KLUB KOMENDA – ČLANICE Glavarjeva cesta 55 A, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠA ŽENSKA EKIPA V ČLANSKI KONKURENCI
    AGATA ZUPIN Breg pri Komendi 20, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠA ŠPORTNICA V MLADINSKI KONKURENCI
    ŽAR RAVNIKAR Moste 65, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠI ŠPORTNIK V MLADINSKI KONKURENCI
    15.05.2015 LAURA UNUK Ulica Hermana Potočnika 25, 1000 LJUBLJANA NAJPERSPEKTIVNEJŠA ŠPORTNICA DO 15. LETA
    ŽAN RAVNIKAR Moste 116, 1218 KOMENDA NAJPERSPEKTIVNEJŠI ŠPORTNIK DO 15. LETA
    MARKO PREZELJ Križ 2 D, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠI ŠPORTNIK V ČLANSKI KONKURENCI
    15.05.2014 HANA MIHELČIČ Mlaka 40 b, 1218 KOMENDA NAJPERSPEKTIVNEJŠA ŠPORTNICA DO 15. LETA
    TEJA MIHELČIČ Mlaka 40 b, 1218 KOMENDA NAJPERSPEKTIVNEJŠA ŠPORTNICA DO 15. LETA
    ŽAN RAVNIKAR Moste 116, 1218 KOMENDA NAJPERSPEKTIVNEJŠI ŠPORTNIK DO 15. LETA
    TEJA KOŽELJ Gora pri Komendi 16, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠA ŠPORTNICA V ČLANSKI KONKURENCI
    MATIC ZUPAN Podboršt pri Komendi 10, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠI ŠPORTNIK V ČLANSKI KONKURENCI
    MONIKA RAVNIKAR Moste 65, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠA ŠPORTNICA V MLADINSKI KONKURENCI
    15.05.2013 ANA PIBERNIK Gora pri Komendi 1 A, 1218 KOMENDA NAJPERSPEKTIVNEJŠA ŠPORTNICA DO 15. LETA
    MATIC BLAŽ Gmajnica 52 A, 1218 KOMENDA NAJPERSPEKTIVNEJŠI ŠPORTNIK DO 15. LETA
    TMKK – MAŽORETNA SKUPINA JUNIOR Zajčeva cesta 23, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠA ŽENSKA EKIPA DO 15. LETA
    FLORJAN RUS Moste 59 B, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠI ŠPORTNIK V ČLANSKI KONKURENCI
    15.05.2012 MONIKA KARNAR in EVA WEISSEISEN Gmajnica 229, 1218 KOMENDA; Gmajnica 44, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠI ŠPORTNICI V MLADINSKI KONKURENCI
    LANA SKUŠEK Gmajnica 210, 1218 KOMENDA NAJPERSPEKTIVNEJŠA ŠPORTNICA DO 15. LETA
    ROMAN JEROVŠEK Gmajnica 52, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠI ŠPORTNIK V ČLANSKI KONKURENCI
    15.05.2011 LUKA PIBERNIK Suhadole 54, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠI ŠPORTNIK V MLADINSKI KONKURENCI
    RAJKO BEVK Križ 34, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠI ŠPORTNIK V ČLANSKI KONKURENCI
    15.05.2010 FLORJAN RUS Moste 59 B, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠI ŠPORTNIK V MLADINSKI KONKURENCI
    KATARINA BREMŠAK Gmajnica 30, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠA ŠPORTNICA V MLADINSKI KONKURENCI
    KATARINA MATUŠ Suhadole 65, 1218 KOMENDA NAJPERSPEKTIVNEJŠA ŠPORTNICA DO 15. LETA
    15.05.2009 ŠPELA HAFNER Podboršt pri Komendi 21, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠA ŠPORTNICA V MLADINSKI KONKURENCI
    KONJENIŠKI KLUB KOMENDA – KASAŠKA SEKCIJA Glavarjeva cesta 98, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠA EKIPA V ČLANSKI KONKURENCI
    15.05.2008 IVAN KOSEC Križ 3 B, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠI ŠPORTNIK V ČLANSKI KONKURENCI
    BARBARA POGAČAR Klanec 59, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠA ŠPORTNICA V MLADINSKI KONKURENCI
    MATIC VOLDRIH Križ 3 C, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠI ŠPORTNIK V MLADINSKI KONKURENCI
    15.05.2007 TEJA KOŽELJ Gora pri Komendi 16, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠA ŠPORTNICA V MLADINSKI KONKURENCI
    ANJA JENKO Mlaka 16, 1218 KOMENDA NAJPERSPEKTIVNEJŠA ŠPORTNICA DO 15. LETA
    15.05.2006 TEJA KOŽELJ Gora pri Komendi 16, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠA ŠPORTNICA V MLADINSKI KONKURENCI
    15.05.2005 TEJA KOŽELJ Gora pri Komendi 16, 1218 KOMENDA NAJPERSPEKTIVNEJŠA ŠPORTNICA DO 15. LETA
    KOŠARKARSKI KLUB KOMENDA – PIONIRJI Zajčeva cesta 23, 1218 KOMENDA NAJPERSPEKTIVNEJŠA MOŠKA EKIPA DO 15. LETA
    15.05.2004 ALENKA TRPIN Hraše 42 A, 1216 SMLEDNIK NAJBOLJŠA ŠPORTNICA V ČLANSKI KONKURENCI
    TEJA KOŽELJ Gora pri Komendi 16, 1218 KOMENDA NAJPERSPEKTIVNEJŠA ŠPORTNICA DO 15. LETA
    FILIP KOZARSKI V. ulica, 1235 RADOMLJE NAJPERSPEKTIVNEJŠI ŠPORTNIK DO 15. LETA
    15.05.2003 TEJA KOŽELJ Gora pri Komendi 16, 1218 KOMENDA NAJPERSPEKTIVNEJŠA ŠPORTNICA DO 15. LETA
    ŠAHOVSKI KLUB KOMENDA – KADETINJE Glavarjeva cesta 55 A, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠA ŽENSKA EKIPA DO 15. LETA
    15.05.2002 ANDREJA BLAŽIČ Suhadole 38 F, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠA ŠPORTNICA V ČLANSKI KONKURENCI
    SUZANA HAFNER Podboršt pri Komendi 21 A, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠA ŠPORTNICA V MLADINSKI KONKURENCI
    IVAN KOSEC Križ 3 B, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠI ŠPORTNIK V ČLANSKI KONKURENCI
    ROMAN JEROVŠEK Gmajnica 52, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠI ŠPORTNIK V MLADINSKI KONKURENCI
    GAŠPER ZARNIK Suhadole 10, 1218 KOMENDA NAJPERSPEKTIVNEJŠI ŠPORTNIK DO 15. LETA
    15.05.2001 ŠAHOVSKI KLUB KOMENDA – ČLANICE Glavarjeva cesta 55 A, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠA ŽENSKA EKIPA V ČLANSKI KONKURENCI
    SEBASTIJAN KERN Zajčeva cesta 11, 1218 KOMENDA NAJBOLJŠI ŠPORTNIK V ČLANSKI KONKURENCI
    GAŠPER ZARNIK Suhadole 10, 1218 KOMENDA NAJPERSPEKTIVNEJŠI ŠPORTNIK DO 15. LETA